Yvirlit yvir kommunulæknar í kommununi
Berjabrekka 1, 100 Tórshavn

Guðrun Mortensen Højsted

Berjabrekka norður
Tel: 30 23 60
Fax 31 23 67
T-postur: berjabrekka@kl.fo

Birni Hansen
Berjabrekka suður
Telefontíð frá kl.08-13
Tel: 31 66 11
Fax 31 91 59
T-postur: birni.hansen@kl.fo

Jónas Bronks gøta 7, 100 Tórshavn

Katrin Rubek Nielsen
Tel. 30 22 33
Faks 31 24 22
Telefonviðtala og bíleggjan av tíð millum kl. 8.00-11.00
Viðtala eftir avtalu
krn@kl.fo

Sigrid Nónsgjógv
Tel. 30 25 00
Faks 30 25 01
Bráfeingistelefon tel. 302566
Telefonviðtala kl. 8.00-9.00
Bíleggjan av tíð kl. 9.00-11.00
sigridn@kl.fo
Viðtala eftir avtalu
Tinghúsvegur 70, 100 Tórshavn

Sten Larsen
Tel. 31 01 10
Faks 31 92 26
Telefonin svarar millum kl. 8.00 - 12.00
Viðtala eftir avtalu
Bílegg tíð og reseptheilivági á laknargundadalur.fo ella yvir telefon
Er tørvur á læknahjálp aftan á kl. 12 fáast nærri boð á tel. 31 01 10
Teldupostur: stenl@kl.fo (bara til fyritøkur og stovnar)

Jenis av Rana
Tel. 31 95 20
Faks 31 92 26
Bráfeingistelefon 229520
Telefonviðtala við lækna kl. 8.00-9.00
Bílegg tíð og reseptheilivági millum kl. 9.00 - 11.00
Netsíða: laknargundadalur.fo
Teldupostur: jenisr@kl.fo

Við Sjógv, 410 Kollafjørður

Djóni S. Joensen
Tel. 30 24 20
Faks 42 11 40
Telefonviðtala við lækna  kl. 8.00 til 9.00
Telefonviðtala við skrivara kl. 9.00 til 12.00
Í Kollafirði, má, tý, hó og fríggjadag
Í Kvívík mikudag
Teldupostur: dsjoensen@gmail.com
MIÐLON, Hoyvíksvegur 67, 2. hædd, 100 Tórshavn

Guðrun Zachariassen

Katrin Danielsen
Kári Jacobsen
Jóna Hansen

Læknaviðtala í Miðlon
Hoyvíksvegur 67, 2. hædd
Postboks 151
110 Tórshavn
Fax 31 31 31
Telefon 30 22 55 - Telefontíð millum kl. 8.00-12.00
Bráðfengis telefon 21 29 79
Netsíða: laknarmidlon.fo
Teldupostur: midlon@kl.fo (bara til fyritøkur)
Læknavaktin
Læknavaktin virkar uttan fyri vanligu
upplatingartíðirnar hjá
kommunulæknunum. Tað vil siga
millum kl. 16:00 og 08:00
gerandisdagar umframt alt samdøgrið
halgidagar og um vikuskiftið.

Tel. 1870
Kommunulæknar í Føroyum
Sí hesa netsíðu: kml.fo